Відгуки про БК 1хСтавка

15 апреля, 2020 Автор: admin

Відмінність 1хСтавка від офшорної версії контори 1xBet лише в тому, що на сайті підключеному до ЦУПІС відсутня можливість грати в Online Казино, ігрові слоти, віртуальні ігри 1xGames і 1xBonus. Лінія на спортивні події повністю ідентична.

Плюси БК 1хСтавка — широка розпис на популярні види спорту, унікальні пропозиції, низька маржа в районі 3% пре-матч. Додаткові послуги такі як «Продаж купона» і «Страховка ставки», в яких гравцеві пропонується можливість достроково розрахувати ставки по купону, заплативши при цьому комісію, не чекаючи підсумків інших матчів в купоні. Або в разі страховки ставки при програші клієнту повертається на баланс застрахована сума. Наявність мобільних додатків з хорошим функціоналом.

До мінусів 1х Ставки можна віднести досить низькі ліміти на ставку, при успішній грі можуть різати максимуми на ігровому рахунку.

Позитивні відгуки

  1. Багато хто думає навіщо вся ця метушня, верифікація і все таке, буду ставити там де паспорт не потрібен, ось саме ви тоді ризикуєте втратити гроші. 1Хставка легальний букмекер, не лінуйтеся, пройдіть верифікацію, зате за свої гроші можете бути спокійні. Ніхто вас не просить там їх зберігати або збирати, виграли, зніміть відразу, а потім коли потрібно поповните рахунок, це займає хвилину і знову ставте. Я ставлю вже більше 2-ох років в 1Хставка. Виводжу постійно, грошей там не зберігати, проблем немає ніяких і не виникало жодного разу. Прогнози беру у хлопців з Prognoz-free, оплата у них після перемоги, заздалегідь ні за що платити не треба, дають прогнози на футбол, після перемоги платиш 300 руб (копійки). дуже даволен, всі хвалять і я хвалю, ось посилання. А щодо 1Хставка сумнівів немає, я ще в Паріматч ставлю, це такий же хороший букмекер. його теж раджу. Але в 1Хставка вибору матчів більше, це плюс!
  2. 1Хставка ХОРОШИЙ БУК, СТАВТЕ В НЬОМУ НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ !!! Він дає відмінні бонуси для новачків, безкоштовні бонуси, скористайтеся цим, я на дружину аккаунт завів щоб бонуси забрати. на них пограв. виграв і вивів. Якщо дають виводити бонуси, то з реальними грошима теж дають, повірте моєму досвіду. Завжди виводив різні суми раз в тиждень, збирав і виводив, ставлю тільки на футбол, матчів і ставок в ньому на футбол прям безліч. заводжу і виводжу через ківі гаманець або карту ощадбанку. прогнози на футбол беру тут vk.com/mentaev599 оплата після перемоги у них і умови кращі. видів спорту у 1Хставка так само багато дуже. очі розбігаються, є навіть кібер спорт, ще до речі купон можна продати. якщо ти скоїв ставку і передумав. такі функції не у всіх є. !!!
  3. У 1хставка дуже зручний мобільний додаток. Дуже зручний, рекомендую скачати. На їхньому сайті є докладна інструкція. В цілому букмекерів 1хставка дуже задоволений
  4. Високі коефіцієнти. Велика лінія. Приємний інтерфейс. Швидкі виплати. Практичність.
  5. Зручно робити і стежити за ставками, зручний інтерфейс

Негативні відгуки

  1. Останнім часом почастішали випадки — в разі виграшу за подією в результаті робиться повернення з досить абстрактною трактуванням «помилка персоналу». Зауважу, що повернення робиться саме після того, як подія завершилося і виграло, а не по ходу. Спочатку клієнт і БК не в рівних умовах. Не раджу більше тут грати. все зіпсувалося
  2. Плюсовим гравцям ставить маржу під 30% що втрачає весь сенс гри.
  3. Є клієнтом цієї компанії дуже давно (років 5-6), завжди було все відмінно, до сьогоднішнього дня.По купону 11647213689 (ставка на кіберспорт, матч G2 — OG) взяв перемогу OG з форою -2.5 за кф 3.3.Моя ставка пройшла, перемога OG 16-8, але мені оформили повернення, тому що аналітики 1x помилилися в лініях або що то ще, посилаються на п. 2.5 в правилах. Кф 3.3 на цю подію цілком адекватний, більше ставити в цій букмекерській не буду, можуть також кинути і по інших подій. Даного букмекера настійно не рекомендую.
  4. Трохи почав вигравати, почали тягнути з висновком і зараз взагалі не дають вивести
  5. Обманюють, програв їм все що можна. А вони ще й коефіцієнти занизили. В акаунті нижче ніж якщо не входити в нього. Приймають ставку за частки секунди коли рахунок вже відомий щоб аюви програли це в лайв. І не пркогда ви повинні виграти. Швидкість інтернету висока. Не рекомендую, це все гра з гаманцем, залишитеся без грошей. Виграєте рубль але програєте 10.