Відгук про БК Балтбет

13 апреля, 2020 Автор: admin

Лінія створюється власним аналітичним відділом і охоплює популярні види спорту. Глибина — до регіональних і юніорських змагань в разі, якщо це першість країни з достатньою значущістю. Очевидним є пріоритет російським спортивним подіям. При цьому за сукупністю (види спорту і глибина) лінія помітно програє лідерам галузі. У лінії є довгострокові ставки на спорт (на типові результати турнірів, чемпіонатів, порівняння за підсумками учасників). Хороша пропозиція ставок на Кіберспорт — Dota 2, Starcraft, Counter Strike. У більшості випадків відрізняє якісна варіативна розпис. У лінії багато ставок на статистику, сформовані в виділені блоки.

Позитивні  відгуки

  1. Хороша лінія 2) Є свої «фішки» — є ексклюзив 3) Хороший саппорт 4) Швидко платять
  2. Платить і це головне, бувають цікаві варіанти ставок
  3. Високі коефіцієнти хороша розпис
  4. хороша лінія, йдуть назустріч в спірних ситуаціях якщо не порушувати правила бк, зручна нова версія сайту за трансляціями, багато ППС по місту, конкурси вк регулярні, раніше промо-кодів багато було
  5. граю в основному в ППС, виводять моментально, лінія хороша, багато цікавих варіантів, зручний інтерфейс

Негативні  відгуки

  1. Блочат без причин і привласнюють гроші. Висновок довгий був завжди. Одні негатив! Краще вибирати інші контори..ету не раджу
  2. Хлопці, обходьте дану БК стороною, якщо не хочете пригод на свої булки. Мені заблокували рахунок на Балтбете і більше не дають ставити, але це не найстрашніше. Найстрашніше, що не виводять гроші, хоча начебто легальна контора і всі справи. Довелося ще раз пройти ідентифікацію в пункті прийому ставок. Найсмішніше, що заблокували, запідозривши в мені терориста. Після відвідин їхнього закладу, я все ще не можу вивести кошти, а в підтримці кажуть, мовляв моя анкета до цих пір не дійшла до їх центрального офісу, видать гонець БК Балтбет, який ходить пішки, забухав, тому що у Букмекера немає грошей відправити документи поштою, ось вони і крадуть гроші у гравців. Прошу розібратися в даному непорозуміння.
  3. Тим хто хоче грати на ставках довго сенсу грати в цій БК немає, коефіцієнти занадто низькі.
  4. повільний сайт, повільні виплати, жарко в ППС
  5. Не найкраща лінія і коефіцієнти. На футбол часто кефи нижче, ніж у провідних конкурентів. На НБА та НХЛ бувають гідні варіанти. Правда раніше було ще гірше, але підняли. Незручна навігація на сайті. В Лайв теж непросто спіймати віконце зі ставкою, знайти потрібний матч в стрічці, і потрібну ставку в лінії, якщо вона не з основних. Ну і останнє, хотілося б щоб виплати здійснювалися швидше, а не за 2-3 години.