Відгуки про БК Betcity

13 июня, 2020 Автор: admin

З того моменту як БК Betcity легалізувала свої послуги в Росії, грати в ній стало безпечно. Лінія подій володіє широкою розписом, але максимальна ставка на унікальні події за типом статистики досить низька — в районі 700-2000р і залежить від прогрузити на дану подію. Котирування динамічні і можуть варіюватися по ходу часу до початку події. В цілому для гравців з невеликим і середнім банком дана контора підійде, кожен зможе знайти і підібрати ігрову стратегію за рахунок широкої розпису.

Позитивні відгуки

  1. Регал Бетсіті -Бук платить, обману з їхнього боку взагалі ніякого немає, ставлю давно тому впевнений! Якщо ви новачок і зовсім не розбираєтеся в ставках, то з Бетсіті у Вас можуть виникнути проблеми, сам бук відмінний, але новачкові розібратися в ньому буде дуже складно . Сайт зроблений трохи незручно і на перший погляд там все в розкид, заплутатися дуже легко.
  2. Найстаріший з наших букмекерів! ставлю в ньому стабільно, мене все влаштовує в ньому, реєстрацію проходив років 4 тому ще. КФ в ньому хороші, дуже і дуже багато різних ставок, на кутові, на жовті картки — цим не кожен бук може похвалитися! Добре підійде для досвідчених гравців які ставлять вже на все) ставки на тайми так само є. Трохи може сайт складний буде для людини який тільки почав ставити, може заплутатися і загубитися, але не біжіть і не міняйте, впевнений в скоре Ви зрозумієте перевага даного бука!!!
  3. Широкий вибір в лінії, а так само в live. З виведенням коштів то ж немає проблем. Рекомендую.
  4. хороша розпис, низька маржа
  5. Широка лінія, відмінна роспісь2) Багато Смолл-маркетів в лайв і лініі3) Зручний сайт4) Хороша підтримка в чаті

Негативні відгуки

  1. Це анекдот, а не контора. Ставлю на єврофутбол, на головну лінію. Кефи у Бетсіті нормальні. Так би мовити, «краща лінія»)), по якій грати не дадут.Попал в серію програшних ставок. 9 штук! Тобто ось реально жодної виграної ставки! Грошей пішло нормально. Обмежили максимум 10 рублів)) За виграш напевно взагалі вб’ють!
  2. Сміливо запевняю жодного правила даної БК не порушив, скасування виплати і блокування необгрунтована рахунку, то що вона цупісная це не чого успішному гравцеві не гарантує, сподіваюся там сталася якась помилка і мені повернуть чесно виграш.
  3. Поміняв банківську карту. Попросили надіслати копії документів і карти по посиланню. Відіслати треба 7 копій, а місце тільки для 6. Або невірний формат, або посилання не працює. Помилка 413. На всі питання надсилають одне і теж. Або посилання або звернутися в супорт. Круговий рух.
  4. Огидна контора, після 3й ставки прорізали і заблокували
  5. Блокують як тільки виходиш вплюс і ріжуть максимуми