Відгуки про БК Фонбет

13 апреля, 2020 Автор: admin

В останні роки законодавство дало «зелене світло» букмекерам на право рекламувати свій бізнес. БК «Фонбет» намагається звернути максимальну увагу потенційних гравців за рахунок реклами на федеральних каналах і підтримки спортивних професійних клубів і ліг. Найбільшими маркетинговими проектами стало спонсорство в ФНЛ і знаменитій програмі на ТВ: «Що? Де коли?».

Коефіцієнтами БК Фонбет балує рідко, хоча зрідка зустрічаються підвищені котирування на ігри західних ліги бейсболу (MLB), баскетболу (NBA) і хокею (NHL). В основному, за однакової кількості ймовірності двох протилежних результатів на одну подію коефіцієнт на них становить по 1,85.

В останні роки активно розвивається кіберспорт, Букмекерська Контора Фонбет намагається враховувати інтереси своїх гравців, і включає киберспортівниє події в лінію і ставки онлайн. Протягом дня, ви можете постійно ставити на матчі кібер: футболу (клуби — Ліга Чемпіонів, Ліга Європи, товариські матчі і гри збірних), хокею (клуби -НХЛ), баскетболу (клуби (НБА) і бої танків.

Позитивні відгуки клієнтів

  1. Спасибі Фонбет за фрібети. Останнім часом їх багато, сподіваюся і далі так буде. Сервіс даної БК мене повністю влаштовує, служба підтримки, навіть зараз працює цілодобово і приймають ставки по телефону, правда, всі клуби закриті, зарегал друган, щоб отримати бонуси по акції до 15 000 нових гравців.
  2. За великим досвідом хочу сказати що Фонбет самий адекватний букмекер при професійній грі — на великі суми і з холодним розрахунком. Сам багато ставив в нелегалці і ловив бани, з Фонбет вже більше 2 років і ніяких проблем. Друзі також відгукуються позитивно, ні у кого не було ні різкий ні банів нічого подібного — хоча деякі іноді і 120к на місяць виводять. В принципі по плюсів все збалансовано — не дуже великі кефи компенсуються шикарною розписом, якщо в одному спорті просадка в подіях то в іншому їх буде завались. Загалом Фонбет — серйозна контора для серйозної гри, тверда п’ятірка.
  3. Якщо говорити про надійність, то це Фонбет. Працює легально, зручний швидкий яскравий сайт, приваблює своїми акціями і промокодом, якщо з боку провайдера немає траблів, то виплати проходять протягом 2-4 хвилин. Фотографії при виведенні іноді запитують, але мені здається, що це стандартна процедура у всіх БК. Граю давно і стежу за розвитком сервісу, адаптуються швидко і пропонують щось нове, наприклад, нові події в прематче. Обслуговуванням контакт-центру задоволений, правда, не всі питання через них вирішуються, але хоча б запит грамотно оформлять. З основних плюсів хочу відзначити відкритість букмекера, якщо понишпорити по сайту і правилам можна знайти багато корисної інформації.
  4. Граю щодо давно в даній БК, тому в акції на 10 К не зміг отримати фрібет, претензій немає. Брав участь в інших акціях, перший час не щастило, але пару днів назад в акції «щасливий номер» зловив пристойний фрібет. Ще встиг ввести промокод і ще фрібет. Спасибі Фонбет, що підтримуєте в такий складний час. З друзями постійно чекаєм акції в вконтакте і інстаграме, на сайті і так видно
  5. Фонбет найкраща контора, зробив п’ять ставок по 300 рублів. Чотири з них пройшли. Баланс став близько 5000 (пару експресів було непоганих) Далі почав ставити не менше тисячі і за пару днів вже майже 20 до на рахунку. Мені такий розклад дуже подобається, можна непоганий доп заробіток каламутити.

Негативні відгуки клієнтів

  1. Занижені коефіцієнти, валюта рахунку RUB.
  2. Як тільки збирається нормальна сума і захочеш вивести гроші отримуєш блокування рахунку нібито додаткові ідентифікації відправляєш купу фото а вони тягнуть час і все … як називати після такого Фонбет хорошою конторою ???
  3. ігнорує клієнтів, висуває необґрунтовані вимоги без посилання на свої ж правила. не виплачують виграш
  4. Занижені коефіцієнти, немає казино, складна реєстрація, докладаючи android тільки на їхньому сайті і рабоатет з перебоями.
  5. Після останнього виграшу заблокували рахунок нібито для додаткової ідентифікації все надав що просили Фото паспорта і т д. Тих підтримка результату не дала. На рахунку 428 тис. Вивести гроші не можу. Що робити? Компанія Фонбет. Тільки суд?