Відгуки про БК Леон

13 апреля, 2020 Автор: admin

Аргументи «За»:

 1. фанатам футбольних ставок — хороші коефіцієнти.
 2. Відразу після реєстрації дають вітальних бонусів на суму до 3999 рублів
 3. Легальний російський букмекер
 4. компанія з ім’ям, оскільки на російському гральному ринку — двадцять років
 5. Мобільний додаток

Аргументи «Проти»:

 1. Коефіцієнти в цілому невисокі.
 2. Лінія для компанії з таким «віком» убога.
 3. Тринадцятивідсотковій маржа в державний бюджет з кожного виграшу
 4. розпис слабка
 5. відеотрансляції не ведеться

Позитивні  відгуки

 1. Одна з кращих контор! Суму ставки мені жодного разу не урізали, рахунки НЕ Блоч, як зарегался 3 роки тому, до цих пір той же самий рахунок висить. Я людина з досвідом. ставки роблю іноді досить великі, багато на рахунку намагаюся не збирати, як доходить до 45 — 50 тисяч намагаюся виводити, висновок в основному займаємо до 1 години. Новачкам дають хороші бонуси і постійно проводять всякі акції.
 2. Все відмінно працює.
 3. Гарний і барвистий сайт, часто бувають акції і бонуси
 4. Ставки на Леоне для мене — це гарантія отримання свого виграшу в будь-якій ситуації.
 5. Граючи на Леоне тільки одного разу довелося поспілкуватися з їх техподдержкой. У мене не проходила одна з ставок, тому запросив дзвінок. Пару хвилин поговорили, і все вийшло поставити. А більше за 4 роки проблем з цією конторою не було. Подобається, що можна дуже швидко закидати депозити. Та й з висновком виграшу проблем ніяких нет.Бонусная програма так взагалі казка — чим більше граєш, тим більше можна отримати грошей. Нещодавно ще у них футболку замовив. Прикольний принт, ношу із задоволенням.

Негативні  відгуки

 1. Лінія практично відсутня. Розрахунок ставок часом 2-3 години. Виплати вкрай довгі, останню виплату чекав 2.5 дня. Кефи перевзуватися в повітрі.
 2. У мене на рахунку в БК Леон всього 3500 рублів, замовив на виплату 1000 рублів, зажадали документи, скинув Селфі з паспортом, інн та інше, після цього відразу без причини заблокували рахунок. Леон ШАХРАЇ !!!!
 3. Кидають. Запитують неймовірну кількість документів. Виманюють фото документів, так як клієнт-гравець знаходиться в стресовому стані (при блокуванні рахунку), У всіх природне бажання повернути гроші. Вони цим користуються і заволодівають незаконно вашої конфіденційність інформацією. Пора створювати петицію про відкликання ліцензії у БК Леон.
 4. Маленька розпис ставок. Немає жовтих карток, ИТБ 0.5 теж немає.
 5. Постійно якісь проблеми з виплатами. Те якісь верифікації, які слава богу пройшов. Тепер просто проблеми з платіжними системами.