Відгуки про БК Ліга Ставок

13 апреля, 2020 Автор: admin

До плюсів БК Лага Ставок можна віднести зручний інтерфейс, онлайн-чат техпідтримки, повноцінні мобільні додатки. Середня маржа 5%. Унікальні пропозиції на матчі РФПЛ.

До мінусів — рання лінія на спортивні події вельми вузька, доступні лише варіанти 1Х2 і середня фора з Тоталь, розширюється ближче до початку матчів.

Позитивні відгуки клієнтів

  1. Непогана контора, ставлю в декількох БК в Лізі ставок рідше, в основному добивають футбол на тотальний в лайв. З висновком проблем не було.
  2. Ліга Ставок відноситься до провідним російським букмекерських контор. Грав в ній 5 років. До плюсів можу віднести високу надійність, можна не турбуватися за збереження своїх коштів на рахунку (ні разу не чув про лівих висновках або чужих ставках там, що зустрічається в деяких інших БК). Також можна бути спокійним за виведення виграшів. Бонусів і акцій Ліга Ставок приділяє велике значення. Їх дійсно чимало. Особливо слід виділити прекрасну акцію «Експрес-естафета», яка тривала кілька років і на жаль закінчилася до 2020-го року. Легка процедура ідентифікації. Корисна система взаємозв’язку з гравцями через письмові звернення в ППС, які цілком можуть розглянути об’єктивно і позитивно. Зручні і просторі наземні клуби. Випускають свій журнал на тему ставок і спорту. Звична і зручна навігація по сайту і з додатком.
  3. Все подобається, гроші вчасно, без обману.
  4. Легальна букмекерська контора і все цим сказано. Відмінна лінія, швидке виведення. Підтримка працює якісно, ​​всі питання вирішуються оперативно. рекомендую
  5. Найнадійніший букмекер в Росії. Чи не виникало жодного інциденту з цієї БК. Розраховують завжди, заявки обробляють швидко. Я задоволена цією бк.

Негативні відгуки клієнтів

  1. огидна БК не раджу робити будь-які ставки тут .Як тільки вийдеш в + аккаунт полетить в блок треба буде йти в ППС писати заяви після заяви вони одпишуть тобі через 30 днів і скажуть що Ваш аккаунт перевіряють чекайте 120 днів.
  2. Пройшов верифікацію на сайті Ліга Ставок, ссделал одну ставку, яка виграла, поставив на висновок, Ліга Ставок пише що документи які вони раніше верифікувати, тепер їм не удовлетворяют.Вислал нові, знову не задовольняють. Після відправки третього комплекту документів написали їхати до них до клуб в інше місто, за 3000 рублів, які вони вкрали. Дорога вийде в кілька разів дороже.Похоже, все ясно з цим «букмекерів». Якщо у кого є зайві гроші, несіть в Лігу Ставок. Все одно Ліга Ставок не заплатить, незалежно від того виграєте ви чи ні.
  3. Жахлива контора, заблокували аккаунт, направив лист підтвердив свої дані, все одно не пускають
  4. Я, зареєструвався в букмекерській компанії «Ліга ставок». Для реєстрації потрібно надати документи.Что і було зроблено. Після це мені підтвердили що все ОК, і я можу робити ставкі.Я зробив в різні дні 5 ставок. Всі ставки зіграли в мою пользу.Виігриш склав копейкі.Теперь треба було перевірити як ці копійки букмекерська компанії «Ліга ставок» дозволяє виводіть.Мне прийшло повідомлення що ваші документи не пройшли перевірку, так що грошей мені не бачити.
  5. Заблокували рахунок, попросили особисто з’явитися в ППС, з’явилася написала заяву, надала паспорт. 3 тижні вже мовчать і гроші повертати не хочуть.