Відгуки про БК Марафон

15 апреля, 2020 Автор: admin

Відмінності букмекера Марафон від офшорної версії Marafon bet — відсутність тоталізатора, різні варіанти здійснення депозиту. Всі інші плюси БК Марафон щодо ставок на спорт збережені. Перевагою даної контори є широка розпис і високі коефіцієнти. Мінімальна ставка 1 рубль, максимальна залежить від популярності події, на смоллмаркети в середньому можна поставити не менше 1000р. Контора активно ріже максимуми вілочнікам, будьте уважні.

Позитивні відгуки

  1. Грати і заводити гроші легко. Гроші беруть на рахунок без проблем.
  2. Тільки позитивне можу написати про контору Марафонбет! Це кантора в якій я зареєструвався аж в 2016 році і до цих пір ставлю тільки в ній. Звик до нього все мене влаштовує, сайт зроблений так що не загубишся, все розкладено по поличках, кожен вид спорту, кожен чемпіонат. все на своїх місцях. Багато ставок дуже. тайми. червоні і жовті картки. точні рахунки. видалення, пенальті і це я перерахував тільки малу частину всього що там є, будь-який інший бк може позаздрити тільки такій різноманітності! Кф досить високі, з висновком не парся все добре.
  3. Марафоном я задоволений, ставлю давно в ньому і часто, можу з упевненістю сказати це Топовий бук !!! Ставлю я тільки на футбол і хокей, матчів багато, все що треба знайдеш завжди. пару раз виникали питання, служба підтримки відповідала швидко і завжди вирішували питання. В інших БК доводиться писати на пошту і чекати днями відповіді, а тут чат онлайн і відповідь відразу.
  4. Як не досвідчений ставками гравець можу сказати: граю тут давно, але з невисокою періодичністю (для задоволення), тому історії з урізаннями і тд. мені не знакоми.Контора давно на ринку (тобто надійність). Швидкі депозит і виведення коштів, не великі мінімальні суми для цих операцій, що зручно для низькобюджетних гравців.
  5. Широка розпис лінії. Ранній вихід лінііБольшіе ліміти ізначальноНізкая маржа букмекера.

Негативні відгуки

  1. Часто немає Смолл-маркетів в лінії і лайве2) Зниження максимумів в лайв в якісь моменти матчу (після голу, кінцівки) 3) Ліміти на розпис невеликі
  2. Іноді можуть обмежити максимальну ставку. Чесно кажучи, для мене залишається загадкою те, навіщо це робити, адже букмекери завжди в плюсі, незалежно від моїх результатів.
  3. Порізка лімітів рахунку з часом
  4. Довга перевірка документів
  5. Мала кількість подій