Відгуки про БК Паріматч

16 апреля, 2020 Автор: admin

Відгуки про БК «Паріматч», яких на просторах інтернету чимало, особливо захопленими не назвеш, в цілому стримані коментарі. Хоча контора з пристойним професійним досвідом, одна з найстаріших в СНД. Зародилася на Україні в лихі дев’яності, а точніше, в 1996 році, з наземних пунктів для прийому ставок, яких за двадцять років розплодилося кілька десятків, в тому числі і в сусідніх і у віддалених регіонах колишньої радянської держави. Основна концентрація ППС відзначалася в нашій країні, на територіях Казахстану, Молдови, Білорусі, Грузії.

Переваги:

 • один з найвідоміших, з пристойним стажем, букмекер в інтернет сегменті СНД, до того ж має російську ліцензію;
 • гідне співвідношення «лінія — розпис»
 • скромна букмекерська маржа приблизно п’ять відсотків на популярні види спорту при коефіцієнтах вище середнього.

Недоліки:

 • слабка бонусна програма, разові акції, складні умови відіграшу бонусів;
 • безапеляційна порізка лімітів для більш-менш успішних гравців.

Позитивні відгуки користувачів

 • Я не звертаю особливої ​​уваги на кефи, оскільки у всіх топових конторах вони + — однакові, як і розпис, а ось що дійсно важливо для букмекерів — техпідтримка висновок. Тут ці два пункти мене прям радують. Сапорт працює оперативно і уважно, по висновку у мене теж не виникало проблем, приходить, хіба що до мінусів віднесу податки, але це не мінус БК — це мінус всієї системи, кому не подобається можуть в офшорних сидіти
 • Широкий лайв, кіберспорт, зрозуміло написані правила, з висновком проблем не було
 • Непоганий інтерфейс програми. Вночі нормально працює саппорт, хотів дізнатися про усорвія відіграшу фрібета, так мені через 10 хвилин відповіли, не дивлячись на те, що було 3 годині ночі. Кефи непогані. лінія непогана, у всякому разі вище середнього.
 • Інтерфейс у сайту просто вогонь, все розкладено по поличках, що не заплутаєшся, а якщо і виникнуть питання служба підтримки завжди допоможе. Є багато видів спорту, футбол, хокей, теніс, баскетбол та інші ще. мені цікавий в основному тільки футбол і іноді хокей, на інше не ставлю і не любитель цього. Додаток таке ж зручне, скачайте і грайте через додаток, не потрібно вже включати комп або ноут. У мене Андроїд, скачав і не тупить. вантажить навіть швидше. На початку березня зняв з Паріматч 78 тясяч рублів, приблизно 2 години пройшло і гроші надійшли. прогнози беру у хлопців цих vk.com/maksmaksimov2018 оплата у них після виграшу, ціна не дорога, рекомендую. ті хто пише що Паріматч не платить — у більшості випадків самі винні, порушують правила сайту, роблять вилки або при реєстрації вписують ліві дані, потім бук їх Блоч і починають скаржитися. Так що брєд не несіть Паріматч відмінний бук!
 • Зручно переглядати свої ставки, кешаут прям взагалі тема, введення через еплпей. Норм висновок, не 5 хвилин, а й не цілодобово чекаєш. Кефи непогані.

Негативні відгуки користувачів

 • Чи не виводять гроші. Зробив кілька ставок, за підсумком залишився в мінусі, вирішив вивести залишок але заблокували висновок
 • Чи не виводять гроші, кілька разів просять підтвердження особи, до якого входять дві фотографії паспорта і дві фотографії тебе з паспортом + фотографія квитанції оплати комунальних послуг. Після того, як ти надав всі дані, ти очікуєш кілька днів, поки у тебе не спишуть все виграні кошти і не скажуть, що ти шахрай, без будь-яких роз’яснень. Але програти свої гроші вони дають, не переживайте.
 • Як завжди бентежать відгуки з вирішення спірних ситуацій
 • Після відіграної пристойною суму не виводять гроші посилаючись на технічні труднощі. Детальніше причину і терміни не пояснюють. Ставити продовжувати можна, а зняти не можна. Уже мав досвід, коли багато перетворювалося в нічого) може і підштовхує до цього. Чи не виводьте великими сумами і не тримайте багато на рахунку.
 • Мало бонусів, мало пропозицій. Хотілося б більше