Відгуки про БК Вінлайн

13 апреля, 2020 Автор: admin

На російському букмекерському ринку контора Вінлайн заявила про себе вісім років тому. На момент появи, в 2009 році, вона являла собою кілька пунктів прийому ставок, об’єднаних одним процесинговим центром. Сьогодні, коли більшість букмекерських контор дає робити ставки азартних людям як в інтернеті, так і в ППС, WinLine теж має своє віртуальне і реальне представництва.

Всього за кілька років активної присутності на букмекерському ринку країни контора завоювала певний авторитет серед російських бетторов. Цьому значною мірою сприяло маркетингове просування бренду: на власну розкрутку букмекер WinLine грошей не шкодував. Ці зусилля зробили контору популярної, але вивести її в лідери вони не змогли.

Позитивні  відгуки

  1. Відмінна контора і виплачує регулярно! !! Суму ставки мені жодного разу не урізали, рахунки НЕ Блоч, як зарегался 3 роки тому, до цих пір той же самий рахунок висить. Я людина з досвідом. ставки роблю іноді досить великі, багато на рахунку намагаюся не збирати, як доходить до 45 — 50 тисяч намагаюся виводити, висновок в основному займаємо до 1 години. Новачкам дають хороші бонуси і постійно проводять всякі акції.
  2. Хороша контора лінія лайв додаток відмінно все працює
  3. Треба віддати належне що підтримка відповідає ввічливо і швидко, хоч і шаблонно.
  4. Швидко і без проблем виводить виводить гроші! а так само видає фрібети без будь-яких доп. умов, що безсумнівно радує!)
  5. З хорошого мені подобається сам додаток за зручністю своєму, можливо просто за рік я звикла і воно мені рідне, та й програних грошей там купа з шестизначними цифрами і аж ніяк не одиниця попереду, але я всерівно наполегливо ставила там изза зручності і примарних сподівань!

Негативні  відгуки

  1. У даній конторі є пункт правил що у них на розрахунок ставки є 90 днів, так ось хлопці користуються цим пунктом правил з метою просто напросто ускладнити вам життя і затримати вашу ставку рівно на ці 90 днів. Почитайте відгуки випадків тьма, що тут що на інших порталах з відгуками про різні бк.Служба підтримки в діалог з вами вступати не буде від слова зовсім, навіть можете не намагатися туди писати тільки витратите свої нерви дивлячись на один і той же відповідь в одну строчку , про даний пункт правил, і що це остаточне рішення і коментарів вони більше не дадуть, причому це дослівно. Граю в різних БК вже дуже давно і пацани я вам чесно скажу таке дно я бачу вперше.
  2. Це не контора, а якийсь сурогат букмекера. Жахливе ставлення до клієнтів. Ще при реєстрації не дали бонус так як в ідентифікаційних даних були якісь відмінності, хоча ніяких проблем з боку ЦУПІС не було.
  3. Не раджу цю контору. Дуже негативне враження і при викупу або ж вигідною ставки або ж не приймають або ж відмовляють закриттям лінії. Обходьте стороною.
  4. Опустилася контора на дно. Ще півтора року тому проблем з виведенням виграшу взагалі не було — незважаючи на суму. Потім з часом почалися затримки. Зараз просто великі виграші в лайф не віддають, тупо посилаючись на пункт правил 1.7.12 (почитайте обов’язково перш ніж починати тут грати). Якщо хочете програвати — тоді вам в цю смітник (ви заплатите без варіантів!). Але якщо вийде виграти — виграш не заплатять і знайдуть тисячу причин для цього.
  5. Багато жалоб..Вивод грошей це вічність, як водити денюжку вона моментально на рахунку а як висновок це ппц, якщо вони 10к 3 дні виводили а 100 до,? Будуть 3 місяці виводить напевно, якщо ще звичайно дочекаєшся цього дня, це найбільший мінус і головний …