Бонуси БК 1хСтавка

17 апреля, 2020 Автор: admin

Букмекерська контора 1хСтавка — легальний оператор ставок, який офіційно приймає парі на території Росії з 2010 року. Компанія має регуляцію Першого ЦУПІС з 2016 року. Крім роботи в online, вона в своєму розпорядженні мережу пунктів прийому парі — це понад 700 точок по всій країні. 1xStavka входить в трійку лідерів рейтингів російських букмекерів.

Предмет гордості платформи — коефіцієнти, лінія і розпис. Також вона пропонує привабливий реєстраційний бонус, програму лояльності з компенсаціями програшів, спритні мобільні додатки для популярних операційних систем.

Бонусна програма «1xСтавка» має безліч переваг в порівнянні з пропозиціями конкурентів. Тут пропонуються різні бонуси, які роблять співпрацю з платформою набагато вигідніше.

Вітальний  бонус

Розмір привітального бонусу сягає 4 тисяч рублів. Для отримання подарунка від оператора зареєструйтеся і верифікуйте на сайті 1xstavka.ru, після чого внесіть на баланс мінімум 100 рублів. Сума бонусу буде дорівнювати розміру початкового внеску. Для того, щоб його отримати, виконайте наступні умови: поставте мінімум цих коштів на потрійних експресах в 3-кратному розмірі з коефіцієнтами від 1.5; потім, перед запитом на виведення грошей коштує поставити цю суму ще раз в повному розмірі на будь-яку подію.

Бонусний  рахунок

Бонусний рахунок є окремим рахунком від ігрового балансу, на який надходять бонусні кошти за виконання конкретних умов в рамках акції. Основна відмінність бонусних коштів полягає в тому, що вони є віртуальними. Тільки після виконання умов акції бонусні кошти стають реальними і доступними до висновку відповідно.

Партнерська програма

Для користувачів, які хочуть отримувати додатковий заробіток, була розроблена партнерська програма. Програма доступна тільки для зареєстрованих учасників. Щоб взяти участь, необхідно авторизуватися в своєму профілі і зайти в розділ «Маркетингові матеріали», в якому можна створити свою реферальне посилання, завантажити промо-матеріали та створити власний промо-код для залучення нових клієнтів в проект.

Кожен реферовод за замовчуванням отримує комісію в розмірі 10% від доходу букмекера. Однак якщо користувач має хороший трафік і велика кількість реєстрацій, то він може запросити більш високий відсоток через технічну підтримку (до 30-40%). Мінімальна сума для виведення винагороди становить 1500 рублів. Щоб отримати першу виплату, необхідно звернутися безпосередньо до менеджера, але наступні виплати будуть здійснюватися в автоматичному режимі.