Бонуси БалтБет

14 апреля, 2020 Автор: admin

У бк Балтбет бонусів немає, хоча наприклад у їх конкурентів можна взяти у Париматч фрибет без депозита

«БалтБет» — букмекерська контора, що здійснює свою діяльність на території Росії вже дуже давно, з 2003 року. По всій Росії налічується більше 400 пунктів прийому ставок на спорт, але ця цифра коливається то в більшу, то в меншу сторону. Пов’язано це з російським законодавством. На момент написання огляду так співпало, що з черговою постановою Уряду №298 від 21.03.2019 «Про внесення змін до Положення про ліцензування діяльності з організації та проведення азартних ігор у букмекерських конторах і тоталізаторах» бк довелося закрити з 02.04.2019 р 21 ППС . Варто зауважити, що проект працює в країні абсолютно законно.

БалтБет вже давно закріпився на ринку як надійний букмекер, який пропонує клієнтам безліч варіантів парі на спорт і не тільки. І все-таки, БалтБет — це розлучення? У цьому питанні, як і і в багатьох інших, спробуємо розібратися поступово.

Компанія зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві з клієнтами, тому окремо розробляє для них бонуси.

Бонусна  програма

Бонусна система у букмекера є накопичувальною. При реєстрації бонуси не нараховуються. Це відбувається тільки при укладанні парі. При цьому неважливо, яким буде результат, позитивний або негативний, бонуси відразу зараховуються на рахунок. У пункті «Бонуси» в головному меню сайту baltbet.ru є вся інформація по системі накопичення балів.

Тут тисяча бонусних балів дорівнює 1 рублю, а мінімальна ставка — 20 рублів, відповідно, для того, щоб зробити мінімальну ставку, йому знадобиться 20 000 балів.

«Промах — не біда! Забирай смартфон завжди! »

На сайті baltbet.ru є новина про спеціальну акцію з багатообіцяючою назвою: «Промах — не біда! Забирай смартфон завжди! ».

Суть цієї акції полягає в заохоченні бетторов, яким не пощастило зі ставками з 15 лютого по 22 квітня. Ті, хто програв купони з сумою понад 500 рублів, незалежно від виду ставки, беруть участь в розіграші смартфонів. Інформацію про конкурс можна прочитати на головній сторінці сайту baltbet.ru.