Бонуси БК «Бетсіті»

14 апреля, 2020 Автор: admin

Букмекерська контора «Бетсіті» заснована в Ростові-На-Дону, в 2009 році отримала ліцензію ФНС на офіційну діяльність в Росії. З квітня 2017 року веде легальну роботу в інтернет-просторі. Оператор співпрацює з Першим ЦУПІС і уклав партнерську угоду з ПФК ЦСКА.

Власна аналітична команда платформи щодня формує унікальну лінію і виділяє Betcity на тлі інших. Це топова-компанія російського ринку з позитивною репутацією, насиченою лінією і розписом. За європейськими мірками «Бетсіті» — середній букмекер.

Для своїх клієнтів букмекерська контора пропонує велику кількість різних бонусів і акцій.

Вітальний  бонус

Для нових гравців, який тільки зареєструвалися на сайті букмекера, нараховується вітальний бонус в розмірі до 10 000 рублів. Щоб отримати бонус, необхідно зробити поповнення балансу на суму від 500 рублів. Розмір фрібета безпосередньо залежить від суму першого депозиту. Всього нараховується 50% від суми поповнення балансу. Термін дії фрібета становить 30 днів, після чого сума буде списана з балансу користувача.

Акція «3 білих коня»

У період з 20 грудня по 20 лютого 2020 року, користувачі можуть взяти участь в акції і взяти участь у розіграші цінних призів. Щоб взяти участь, необхідно зробити ставки від 1000 рублів на будь-яку подію. За кожну ставку, яка відповідає правилам акції, будуть нараховані бали. Всього передбачається 100 місць, за кожне з яких учасники отримують призи. За перші три місця користувачі отримують автомобілі. В акції беруть участь парі типу: «ординар», «експрес», «система», а також доматчевих і live-парі. Детальніше дізнатися про проходять конкурсах можна на сайті букмекера або в соціальних мережах, в яких постійно оновлюється інформація про майбутні події.