Бонуси БК Фонбет

14 апреля, 2020 Автор: admin

Букмекерська контора «Фонбет» почала свою діяльність в далекому 1994 році. За чверть століття вона заробила позитивну репутацію і базу стабільних клієнтів. Компанія володіє найбільшою в країні букмекерської мережею. На момент легалізації діяльності онлайн-проекту в 2017 році у нього було більше 1 тисячі пунктів прийому ставок в 75 регіонах Росії.

Ще одна важлива відмінна риса букмекера — власний аналітичний відділ, який пропонує оригінальну лінію для роботи. Оператор укладає парі на безліч професійних і аматорських турнірів і ліг.

Компанія надає для користувачів комфортні і зрозумілі умови для співпраці. Сайт букмекера відрізняється простою і зрозумілістю. Платформа виконана синьо-червоних кольорах. Також сайт відрізняється зручною навігацією. На головній сторінці представлені дві основні категорії — спорт (майбутні спортивні заходи) і лайв (події, що відбуваються в режимі реального часу). Більш того, на головній сторінці можна ознайомитися з новинами компанії, а також інформацією про клуб переможців.

Для своїх клієнтів компанія передбачає різні бонуси, а також проводить акції.

Вітальний  бонус

Для нових користувачів, які тільки зареєструвалися в проекті, передбачається вітальний бонус в розмірі до 10 000 рублів. Щоб отримати винагороду, необхідно поповнити свій баланс мінімум на 500 рублів і укладати угоди з коефіцієнтом від 1,50.

Страховка  експреса

Страховка експреса дозволяє користувачам зберегти гроші, якщо в експресі невірно вказується один результат. Варто враховувати, що страховка експреса поширюється не на всі ставки типу «Експрес». Щоб провести страховку, необхідно включити в експрес 6 або більше результатів подій для будь-яких видів спорту, а коефіцієнт при цьому повинен бути не нижче 1,60 для кожної події. У такому випадку, якщо прогноз на одне з подій виявиться невірним, то клієнт зможе назад отримати суму ставки. Але якщо невірних прогнозів буде більше одного, то ставка не буде підлягати поверненню.

Твоя щаслива ставка

В рамках акції клієнти можуть укладати парі (одинар, експрес або система) і отримувати додаткові призи. Призовий фонд складає до 50 000 рублів. Мінімальний коефіцієнт, кваліфікаційна сума ставки і сума «Щасливої ​​ставки» безпосередньо залежить від міста.

Гольова  передача

У зв’язку зі стартом сезону КХЛ 2019-2020, букмекерська компанія запустила благодійну акцію «Гольова передача». В рамках акції користувачам необхідно зробити прогноз на загальну кількість шайб, яке буде забито в матчах Чемпіонату Континентальної хокейної ліги, що відбулися в певний період часу. Всього буде обрано 6 переможців, які отримають цінні призи.