Бонуси БК «Леон»

14 апреля, 2020 Автор: admin

Букмекерська контора Леон була створена в 1998 році. Вона легально приймає ставки за ліцензією ФНС, співпрацює з регулятором Другий ЦУПІС. За час роботи в легальному сегменті компанія заробила позитивну репутацію, пропонує бетторам комфортні способи поповнення та зняття коштів, славиться оперативними і стабільними виплатами, можливістю битися об заклад на великі суми.

Крім того, на російському ринку Leon виділяється акцентом на live, нестандартними бонусами і пакетом мобільних сервісів. Однак багато хто задається питанням: БК Леон — це розлучення або надійний, перевірений букмекер?

Букмекер продумує бонусну політику, пропонуючи клієнтам ряд унікальних можливостей для вигідного гри. Крім того, тут постійно проводяться цікаві конкурси, наприклад, зараз можна виграти футболку з автографом Пеле, футболку з логотипом букмекера, футболку «РЕПЙОУ» для любителів реп-баттлов, розіграш 100 000 руб. для тих, хто відстежує статистику хокею.

Вітальний бонус до 20 000 руб.

Нові клієнти, які пройшли реєстрацію і верифікацію в системі, отримують право на отримання бонусу до 20 000 рублів. Відіграш тут відрізняються від подібних правил у конкурентів. Щоб вивести цю або меншу суму з рахунку, потрібно збирати бонусні бали платформи, іменовані «Леон».

Всі ставки дають «Леон», але вдалі ставки дають більше балів, ніж невдалі. Полювати за внутрішньою валютою компанії можуть і новачки, і постійні клієнти. Останнім покладаються фрібети, бонус-коди і т.д. замість «реєстраційної плюшки».

Леон — призів мільйон

У період з 12 вересня 2019 року по 12 липня 2020 року, букмекер розігрує 10 000 000 рублів, а також велика кількість фірмових призів від компанії. Більш того, один щасливчик отримає автомобіль преміум-класу Mercedes-Benz E200. Щоб взяти участь в акції, клієнту необхідно брати участь в окремому турнірі, який буде проводитися щомісяця під назвою «Кожен місяць з Леон = мільйон». Таким чином, користувач може брати участь в турнірі, заробляти очки за виграшні ставки і отримувати призи. Набрані за місяць окуляри будуть підсумовуватися в турнірній таблиці для визначення переможців.

«Кожного місяця на Леон розіграємо мільйон»

Букмекер пропонує клієнтам взяти участь в одному з турнірів акції з призами на суму в 1 000 000 рублів. Щоб взяти участь в турнірі, необхідно робити лайв або прематч-ставки від 600 рублів. Учаснику необхідно зробити якомога більшу кількість ставок і набрати найбільшу кількість очок відповідно, що дасть можливість стати одним зі ста лідерів акції. Лідери, які посіли з 1-го по 50-е місця отримують призи в розмірі від 1000 до 300 000 рублів, а учасники, які зайняли з 51-го по 100-е місця, отримають спортивний костюм і м’яч від БК Леон. Очки, набрані за даний тур, будуть помножені на коефіцієнт 1,4.

Ставки на Російську прем’єр-лігу

Компанія проводить для своїх гравців акцію з призовим фондом в розмірі 1 000 000 рублів за ставки на РПЛ в БК Леон. Щоб взяти участь в акції, клієнту необхідно робити ставки в розмірі від 500 рублів на найбільш популярний турнір в Росії. Головна умова полягає в тому, що кожна ставка повинна містити мінімум одна подія з РПЛ з коефіцієнтом не менше 1,5. За кожну виграшну ставку користувач буде отримувати окуляри, які в свою чергу будуть підсумовуватися і відображатися в турнірній таблиці. Всього передбачається 50 призових місць, власники яких зможуть отримати приз в розмірі від 1000 до 300 000 рублів.

Акція «Всім м’яч»

Для кожного учасника, який пройшов ідентифікацію і вніс на депозит мінімум 5000 рублів, букмекер приготував подарунок у вигляді фірмового м’яча із зображенням лева. Щоб отримати приз, необхідно відправити лист на пошту promotions@leon.ru із зазначенням теми листа «М’яч». Далі учаснику слід вказати наступну інформацію:

  • ПІБ, індекс і адреса для доставки;
  • номер мобільного;
  • номер ігрового рахунку.

Партнерська програма

Для гравців, які хочуть отримувати додатковий заробіток, БК розробила партнерську програму, в рамках якої можна запрошувати нових учасників в проект і отримувати за це винагороду. Запрошувати нових користувачів в проект можна за допомогою рекламних матеріалів, розміщених в інтернеті або рекомендацій своїм знайомим і друзям. Таким чином, клієнт може отримувати 20-40% від суми заробітку б