Бонуси БК «Ліга Ставок»

14 апреля, 2020 Автор: admin

Ліга Ставок — букмекерська контора, що здійснює діяльність на ринку спортивного беттінга з 2007 року. У 2009 вона отримала ліцензію №6 ФНС Росії, яка дозволяє приймати їй ставки на спорт на території РФ. У 2016 році, в зв’язку з посиленням законодавства щодо грального бізнесу, Ligastavok розпочала співпрацю з Першої саморегулівної організацією (СРО) і відкрила платформу для прийому ставок в інтернеті. У тому ж році вона була удостоєна премії російськомовного інтернету, а через рік премії «Народна марка» в категорії «Ставки на спорт».

Ліга Ставок веде боротьбу за лідерство в легальному сегменті букмекерського ринку Росії. У розпорядженні користувачів — комфортний сервіс і багата лінія з великою кількістю подій, що функціонує на програмному забезпеченні знаменитої на світовому ринку компанії Betradar, а також широка мережа пунктів прийому ставок — більше п’яти сотень в 120 містах країни.

Для своїх клієнтів букмекер проводить різні акції і бонуси. Також кожен гравець можетполучіть Кешбек до 10% за програмою лояльності БК.

Вітальний  бонус

Для нових учасників, які тільки зареєструвалися на проекті, пропонується взяти участь в акції і отримати бонус. Кожному учаснику нараховується фрібет в розмірі 500 рублів з використанням якого клієнти слід зробити інтерактивну ставку і укласти парі. Далі користувачеві нараховують фрібет, який дорівнює сумі інтерактивної ставки. Всього можна отримати до 3000 рублів.

Євро пінг-понг

Кожен користувач може взяти участь в акції і спробувати виграти цінний приз. Щоб взяти участь, клієнту необхідно укласти парі з найвищим коефіцієнтом від 1,20 або виграти найбільшу кількість парі, мати мінімум одному подія в категорії настільний теніс і експрес від трьох подій. Переможець отримує приз автомобіль Mercedes-Benz C-class. Також будуть відібрані ще двоє людей, які отримають спеціальні призи.

«Ліга мільйонерів»

Користувачі мають можливість вступити в «Лігу мільйонерів», битися об заклад, заробляти очки в рейтинг і отримувати можливість вигравати мільйон рублів щомісяця. Щоб отримати приз, трейдеру необхідно укладати в видах спорту «доматч» і «лайв» від 3000 рублів з мінімальним коефіцієнтом 1,50. Призовий фонд в клубах Москви і області становить 4 000 000 рублів.

Конкурс прогнозів на матчі РПЛ

Для учасників проводиться конкурс, в рамках якого користувачі можуть робити прогнози на матчі російської прем’єр-ліги, набирати за це окуляри і отримувати винагороду. Весь рейтинг користувачів можна побачити в турнірній таблиці. Кожен тур буде розігруватися 100 000 рублів в якості фрібетов для лідерів туру. Всього передбачається 10 призових місць.

Експрес дня

Щодня букмекер пропонує користувачам можливість робити експреси, на які підвищений коефіцієнт.

Спеціальні пропозиції

Компанія розробила спеціальні пропозиції для своїх користувачів:

  • Максимальний виграш — букмекер збільшив суму максимального виграшу до 15 000 000 рублів. Також клієнти можуть взяти участь у програмі лояльності і отримувати виграш до 50 000 000 рублів на матчах РПЛ.
  • 0: 0 на вашу користь — в рамках програми користувачі можуть отримати суму свого парі назад, якщо матч закінчився з рахунком 0: 0.
  • Суперекспрес  — для тих користувачів, які не хочуть довго збирати експрес, була розроблена програма «Експрес дня», в рамках якої сумарний коефіцієнт всіх результатів буде вище.
  • Гаряча лінія — користувачі мають можливість запропонувати своє парі на матчі РПЛ, розмістивши його під хештегом # давайпоспорім на особистій сторінці ВКонтакте і укласти парі на ті події, які їм інтереси, а також отримати фрібет в розмірі 1000 рублів.

Партнерська програма

Для активних користувачів, який хочуть отримувати пасивний заробіток, була розроблена партнерська програма. Всього передбачається два види програми:

  • Retail. Підходить для інвесторів, бізнесменів, підприємців, партнерів з досвідом або без досвіду в букмекерській індустрії, а також для керівників і власників об’єктами нерухомості для retail бізнесу і операторів в даній сфері. Букмекер в свою чергу пропонує спільну ефективну діяльність, допомога, а також навчальні матеріали та консультації.
  • Online. Підходить для фізичних і юридичних осіб. Компанія забезпечує щомісячні виплати партнерських комісій. У свою чергу, користувачі отримують доступ до звітів про виплати, активності гравців і новим реєстрацій. Щоб взяти участь у програмі, необхідно розмістити банер про сервіс, залучати рефералів і отримувати відсотки від кожного залученого клієнта.