Бонуси БК «Марафон»

14 апреля, 2020 Автор: admin

Букмекерська контора Marathonbet була створена в далекому 1997 році, стала одним з перших подібних проектів на пострадянському просторі. З моменту заснування і до цього дня букмекер планомірно, але впевнено розвивається. Marathonbet починав свою діяльність на території України та Росії, але з часом розширився і зараз представлений далеко за межами країн СНД.

Отримавши ліцензію, що дозволяє йому надавати послуги інтернет-беттінга, він зміг залучити ще більше клієнтів на платформу, відвідуваність офіційного сайту ще в 2009 році перевалила мільйонну позначку. БК «Марафон» — це на даний момент відомий бренд не тільки в країнах пострадянського простору, а й по всій Європі. Більшою мірою букмекер збільшив свою аудиторію за рахунок угод з футбольними клубами: він є преміум-спонсором київського «Динамо», титульним спонсором «Хайберніан» і «Фулхема», а також глобальним беттинг-партнером «Дербі Каунті», лондонських «Вест Хем Юнайтед »і« Тоттенхема ».

Бк пропонує своїм клієнтам різні бонусні пропозиції. Розповімо про них докладніше далі.

Авансові  парі

Поточна бонусна програма розрахована на тих гравців, у яких є нерозрахованих парі. Це не кредитна програма, але вона дозволяє робити нові ставки, якщо на рахунку немає достатньо фінансів, але є потенційний виграш з тих ставок, які ще не розраховані. Marathonbet має право виключати клієнтів з бонусної програми на власний розсуд, а також не брати на деякі події парі на авансові кошти.

Бонус на ставки в парі Лаки

Якщо клієнт зробив в цьому парі ставки виключно на собачі перегони або ж на кінські скачки, а вгаданий був лише 1 вибір, букмекер збільшує виграш відразу в два рази. При цьому, подвоєння виграшу буде застосовуватися лише на ставку «Переможець».

Безкоштовне  парі

Іноді Марафон пропонує своїм клієнтам (як правило, активним) «безкоштовні ставки в парі». На будь-яку подію можна зробити одиночну ставку. Якщо парі угадано, гравець отримує на рахунок лише суму чистого виграшу. Якщо подія скасовано і перенесено на більш пізній термін, клієнт може зробити ставку на інший захід.