Бонуси БК «Олімп»

14 апреля, 2020 Автор: admin

Олімп — офіційна букмекерська контора, яка здійснює свою діяльність на підставі ліцензії, виданої ФНС РФ від 25.12.2012 р Компанія дотримується всіх вимог законодавства РФ і займається наданням послуг у сфері азартних ігор, букмекерських контор і тоталізаторів. Всі офіційні документи у неї є і ознайомитися з ними можна на сайті olimp.bet в розділі «Про компанію».

Багато користувачів знають БК «Olimp», але варто відразу визначитися, що цей букмекер почав свою діяльність в далекому 2004 року в Казахстані. Він був орієнтований на країни СНД, в тому числі і на Росію. Але законодавство Росії взяло під контроль діяльність букмекерів і офіційно бк на території Російської Федерації — поза законом. Стаття буде присвячена легальному гравцеві на ринку беттінга в нашій країні, який працює з 2012 року і повністю легальний — це БК «Олімп». Вона також входить в СРО «Асоціація букмекерських контор» і підключена до ЦУПІС АТ «КІВІ Банку». У 2016 році компанією було розпочато роботу в інтернеті під доменним ім’ям olimp.bet. Сайт працює повністю російською мовою і ніяких юридичних зв’язків з букмекерів «Olimp» не має.

Що стосується бонусів, то БК «Олімп», можна сказати, досяг успіху в цьому питанні серед інших букмекерів. Бонусна система тут дуже різноманітна і однозначно заслуговує на увагу клієнтів. У пункті сайту «Акції» присутні всі можливі варіанти бонусів.

Бонус за перший депозит

Цей бонус може досягати 10 000 рублів. Але для цього потрібно дотримати деякі умови. Нарахування бонусу відбувається при першому внесенні коштів на рахунок, сума повинна бути не менше 1000 рублів. В такому випадку на бонусний рахунок гравця буде зараховано 10% від внесеної суми, тобто 100 рублів. 10% від 10 000 рублів = 1 000 рублів і, щоб отримати максимально можливий бонус, потрібно внести 100 000 рублів (1 бонус = 1 рубль). Врахуйте, що цими бонусами можна скористатися протягом 30 днів з дня зарахування на бонусний рахунок. Використовувати їх можна відповідно до пункту 5.23.5 «Правил азартних ігор Організатора».

Welcome Bonus

Вітальний бонус становить 500 рублів. Для цього гравцеві потрібно всього лише пройти повну ідентифікацію. Використовувати бонус можна тільки цілком, поставивши його на ординар з коефіцієнтом 1,8 або вище. Бонус надається тільки тим гравцям, які зареєструвалися у бк вперше, тобто, наприклад, зміна рахунку права на бонус не дає.

Приведи друга

Оригінальний бонус, під час дії якого можна отримати «Запрошення код» і поділитися ним зі своїм «другом», а він, у свій час, при реєстрації погоджується на участь в акції і активує цей код. При закінченні процедури реєстрації учасник-«друг» має поповнити рахунок рівно на 1 000 рублів одноразово. При дотриманні всіх умов, прописаних в акції, гравець і його «друг» отримують по 500 рублів на рахунку. Але на цьому ще не все — протягом року після активації коду клієнт буде отримувати по 5% на свій бонусний рахунок від кожного поповнення «другом» свого рахунку.

До 10% на експрес

Для отримання бонусу потрібно зібрати експрес з коефіцієнтом вище ніж 2,5. Букмекер обіцяє додати 1% до кожного наступного доданому події.

Cash Out

Сенс такої пропозиції полягає в тому, що, зробивши ставку і бачачи, що вона програє, щоб не позбутися всієї суми грошей, гравець може скористатися бонусом букмекера, на своїх умовах пропонує завершити парі.

У режимі реального часу можна натиснути кнопку «Продати ставку» і отримати достроковий розрахунок за укладеним парі. Продаж ставки працює як і в більшу сторону, так і в меншу. Так, продавши ставку за коефіцієнтом, запропонованого букмекерів, клієнт може трохи, але заробити. Це корисна функція. За таким парі існують деякі обмеження, їх можна вивчити в пункті №6 Правил прийому ставок і виплати виграшів.