Бонуси БК Parimatch

16 апреля, 2020 Автор: admin

Головні переваги цієї букмекерської контори — вигідні коефіцієнти, хороша бонусна програма, пакет мобільних додатків. Ресурс компанії являє собою не просто місце для укладення парі, а повноцінний інформаційний портал зі спортивними новинами.

Бонусна політика БК «Паріматч» активна, букмекер не скупиться на акційні пропозиції, що дозволяє йому завойовувати більше нових клієнтів:

Вітальний  бонус

Вітальний бонус становить максимум 2,5 тисячі рублів. Подарунок отримає кожен новачок, який пройшов реєстрацію і верифікацію в системі, поповнив рахунок мінімум на 500 рублів. Бонус стає доступним для виведення тільки після відіграшу суми в 10-кратному розмірі з мінімальним коефіцієнтом 1.5.

Бонус до 400 доларів

Букмекерська контора проводить для своїх користувачів акцію, в рамках якої гравець може зробити серію виграшних ставок на тенісний турнір Australian Open 2020 і отримати до 400 доларів у вигляді бонусу. Щоб взяти участь необхідно:

  • зареєструватися в акції за відповідним посиланням;
  • оформити 3 і більше успішні ставки на матчі Australian Open;
  • активними вважаються ставки з підсумковим коефіцієнтом не менше 1,5 кожен, а також сумою від 5 доларів або еквівалентною сумою.

Якщо користувач зробив дві або більше ставки поспіль на одну подію, то друга ставка перериває серію і не враховується. Також варто враховувати, що серія вважається перерваної в наступних ситуаціях:

  • є програшні ставки;
  • серія складається повністю або частково з результатів одного події;
  • коефіцієнт нижче 1,5.

Конкурс  прогнозів

Букмекер проводить для своїх користувачів конкурс. Щоб взяти участь, клієнтам необхідно зареєструватися в акції, вказати загальну кількість ярдів в нападі в матчі Супербоул-2020 і зробити ставку на один з результатів в матчі Канзас-Сіті Чіфс — Сан-Франциско 49. Мінімальний розмір ставки для участі в конкурсі повинен бути не менше 5 доларів або еквівалентної суми з коефіцієнтом від 1,5. Призовий фонд складає 10 000 доларів, а сума виграшу безпосередньо залежить від загального кількість вгаданих ярдів в матчі. Максимальна сума виплати для одного ігрового балансу не перевищує 150 доларів.

Бонус на першу ставку

Для нових гравців, які тільки зареєструвалися в проекті, компанія надає бонус на першу ставку в розмірі 1000 рублів. Щоб отримати бонус, необхідно внести депозит на рахунок від 500 рублів. Протягом 72 годин на баланс учасника надійде 1000 бонусних рублів, які можна використовувати для укладення парі. Щоб мати можливість вивести бонус, клієнту необхідно укласти парі на загальну суму в 20 разів перевищує розмір бонусу з коефіцієнтом не менше 1,70. Якщо ж зазначені умови не будуть виконані протягом 45 днів, то бонус буде списаний з балансу.

Cashback в Betgames

В рамках акції клієнт може автоматично отримати компенсацію в розмірі 20% від суми загального програшу за вихідні на свій ігровий баланс. Щоб взяти участь в акції, необхідно дотримуватися таких умов:

  • для отримання компенсації гравцеві необхідно оформити ставки від 100 тиражів;
  • мінімальна сума бонусу становить 5 доларів або еквівалент, а максимальна — 500 доларів;
  • якщо ж користувач застосовував зловмисні стратегії, то він буде виключений з участі в акції.

Партнерська програма

Для активних користувачів була розроблена партнерська програма, в рамках якої клієнти можуть отримувати комісійну винагороду за залучених в проект нових учасників. Прибуток нараховується протягом усього періоду активності гравців. Для залучення користувачів букмекер надає наступні матеріали: банери, XML-field (детальна статистика), а також тексти і статті. Партнерами можуть стати приватні особи, підприємці в області роздрібної торгівлі, електронних і фінансових послуг, власники і партнери букмекерських контор.