Бонуси БК «Вінлайн»

14 апреля, 2020 Автор: admin

Букмекерська контора Winline була відкрита в 2009 році. З 2016-му вона, як і інші подібні платформи, отримала ліцензію на здійснення діяльності в області онлайн-беттінга на території країни. Компанія уклала угоду з Першим ЦУПІС, що дає можливість їй вести діяльність в рамках законодавства країни.

За час роботи на ринку БК Winline зайняла хороші позиції серед букмекерів. У 2016 році вона зробила значний іміджевий крок — уклала угоду з найпопулярнішим клубом Росії — московським «Спартаком». У тому ж році вона отримала приз за продукт року в конкурсі Russian Gaming Week, має премію Betting Awards.

«Вінлайн» важливо зробити роботу користувачів ресурсу цікавою і вигідною. Тому тут пропонується відразу кілька бонусів.

Дивись в обидва

Букмекер пропонує своїм клієнтам унікальний сервіс, за допомогою якого користувачі мають можливість дивитися одночасно дві трансляції. Таким чином, кожен гравець може вибрати дві спортивні трансляції, дивитися їх і робити відразу ставки на дві події. Також можна вибрати трансляція прямо з купона.

Який би не був рахунок

В рамках акції компанія надає користувачам певні гарантії:

  • виплати здійснюються на персональних рахунок за межами букмекерської контори, незалежно від суми кошти на ньому;
  • заявку на висновок можна оформляти цілодобово в будь-який час року;
  • клієнт має можливість швидко отримувати виграш, незалежно від величини рахунку.

Для участі в акції немає як таких умов. Гравцям досить здійснювати ставки і вигравати без будь-яких обмежень.

Фрібет за установку

Організація підготувала для користувачів акцію, в якій кожен клієнт може отримати будь-який безкоштовний варіант парі, обсяг якого становить 1000 рублів просто за те, що скачав і встановив додаток букмекера. Відразу після того, як гравець завантажить додаток і пройде повну реєстрацію, на його рахунок надійде безкоштовна ставка розміром в тисячу рублів. Варто зазначити, що використання фрібета можливо тільки для оформлення одинарні з коефіцієнтом.

«Кешбек за ставки»

Ще більше бонусів і можливостей для вигідного гри з програмою лояльності від бк. Чим більше клієнт робить парі, тим більше він отримує грошей і опцій. За кожну 1000 руб., Поставлену на будь-які заходи, гравець отримує м’яч, може збирати «м’ячі» і обмінювати їх на інші бонуси: для безкоштовної ставки досить накопичити 10 м’ячів, за 1000 м’ячів можна отримати 10 000 руб. в кінці місяця. Накопичивши 10 000 м’ячів, беттор отримає 10 000 руб. + Додаткові 35 000 руб. і т.д.